Jdi na obsah Jdi na menu
 


Členská základna

Tvoří jí 8 dobrovolných ( neplacených členů ).

Čestnými členy jsou:

  • Leonid Tsoukerník
  • Jaruška Janoušová
  • František Čech
  • Lída Voříšková

Všem členům děkuji za úžasnou spolupráci a pomoc při provozu stanice.

 

tht.jpg

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Rorýsi

(Eva.slunicko7@seznam.cz, 2. 7. 2017 19:52)

Dobrý den,
nedávno jsem viděla v tv pořad o nějaké zástavbě k likvidaci,kde hnízdí rorýsi,prý jich je málo a je dobré hlásit jejich možný výskyt.
Bydlím v Záchlumí u Stříbra a když nám otrávili před lety psíka,člena rodiny z plemene BSP,moc mi chyběl,ale z obav další otravy jsme nepořizovali jiného a vše odvezli do útulku u Šmudliny jako dar potřebným chlupáčům.Ale proč to píši...začala jsem vyplňovat čas sledováním ptactva v obci i lese kolem.
Tak mi padlo do oka i několik ptáků,kteří nevypadali jako tady běžné jiřičky a vlaštovky. Začala jsem se o ně více zajímat a přišla na to,že i hnízdo mají jiné.Jako jediné zalétávají do otvoru na větrání půdy.Hned na to se ozvalo štěbetání mláďat.Nejsem odborník,tak se na Vás obracím,jestli to mám někde hlásit (a kde),prý se i počítají,nevím,ale když je vidím na obloze,je to krásný pohled,vznešený,elegantní.
Děkuji,že jste mi věnovali čas a snad mi i poradíte,jestli to mám někam psát,nechci obtěžovat,půda se likvidovat nemá a tak snad tam budou mít klid,dokud na ně nepřijdou místní výrostci a já jim to určitě říkat nebudu.
S pozdravem Eva Kantnerová